Huis - Mechelen
Verkocht - Boerenkrijgstraat 73, 2800 Mechelen, Bekijk op kaart
Te renoveren woning op perceel van 1506m² op TOPlocatie
De woning is gelegen in een rustige en aangename woonstraat, met een vlotte verbinding naar het centrum. In de nabije omgeving bevinden zich diverse winkels, scholen, openbaar vervoer en andere voorzieningen voor het dagelijkse comfort. Voor ontspanning en recreatie kan men terecht in het nabijgelegen Borgersteinpark of het provinicaal recreatiedomein De Nekker. Dankzij de goede bereikbaarheid van belangrijke invalswegen zoals de E19 en de R6, en het station geniet deze locatie bovendien van een praktische verbinding met omliggende steden en gemeenten.
We betreden de woning via de inkomhal, die ons toegang geeft tot de lichtrijke en ruime leefruimte met haard, waar voldoende plaats is voor een gezellige zithoek. Aansluitend bevindt zich een extra ruimte die perfect kan dienen als eetruimte. Vanuit deze ruimte heeft men toegang tot de gezellige veranda met zicht op de tuin.
Verder in de woning komen we in de keuken, met aansluitend de badkamer. Vanuit de keuken bereiken we een zeer ruime polyvalente ruimte die vroeger dienst deed als paardenstal. Deze kan eenvoudig worden omgevormd tot atelier, hobbyruimte of opslagplaats. Wanneer we verder doorlopen, komen we via een binnendoorgang in de garage. Vanuit hier is er eveneens toegang tot een eerste zolderruimte waar de mogelijkheid bestaat om twee extra slaapkamers te creëren.
Op de eerste verdieping bevinden zich momenteel twee slaapkamers. Vanuit één van de kamers is er toegang tot een tweede zolderruimte die ook hier de mogelijkheid biedt tot een extra slaapkamer. De grootste troef van deze woning is zonder twijfel de ruime tuin. Dankzij het grote perceel van 1506 m² geniet men hier van veel privacy en een prachtig open zicht op het omliggende weiland. In de tuin bevindt zich bovendien een bijgebouw die ideaal kan dienen als tuinhuis, werkruimte of extra opslagplaats.
Bijzonderheden:
- Veel renovatie- en uitbreidingsmogelijkheden
- Mogelijkheid tot meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein
- Prachtig open zicht op weiland vanuit de tuin
| Bouwjaar | 1931 |
| EPC Label | F |
| Alle woningen en appartementen die vanaf 2023 zijn aangekocht met label E of F, moeten verplicht gerenoveerd worden naar label D of beter, binnen de 6 jaar na aankoop. | |
| Niet geïndexeerd Kadastraal inkomen | 1013 € |
| Elektriciteitskeuring aanwezig | Ja, niet conform AREI |
| Verwarming | CV op stookolie |
| Terrein oppervlakte | 1.507 m2 |
| Oppervlakte bebouwd | 163 m2 |
| Aantal badkamers | 1 |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal garages | 1 |
| Bestemming | In aanvraag |
| Dagvaarding uitgebracht | In aanvraag |
| Stedenbouwkundige vergunning | In aanvraag |
| Verkavelingsvergunning | In aanvraag |
| Voorkooprecht | Ja |
| Asbestattest | Asbest gevonden, verwijdering verplicht |
| P-score | Klasse B |
| G-score | Klasse A |