Huis - TEMSE

Te koop - Roeland Lefèvrestraat 14, 9140 TEMSE, Bekijk op kaart

In optie
€ 399.000

Fotogallerij
9 Afbeeldingen
Woningfiche

Plan een bezoek of vraag meer informatie

Omschrijving

Woning met 3 à 4 slaapkamers, dewelke volledig gerenoveerd zal worden in samenspraak met de koper
 
Deze woning zal volledig worden afgewerkt volgens uw eigen smaak en voorkeur samen met de projectontwikkelaar. De foto's tonen een inspirerend voorbeeld van hoe het eindresultaat eruit kan zien.
 
Deze gunstig gelegen woning bevindt zich in een centrale buurt, nabij scholen, openbaar vervoer en winkels zoals Colruyt, Carrefour en Delhaize. Bovendien geniet u van een vlotte verbinding met belangrijke invalswegen, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid.
 
Bij het betreden van de woning komt u terecht in een ruime inkomhal. Aan de linkerkant bevindt zich de garage. Aansluitend vindt u een praktische wasruimte, en daartegenover een handige bergruimte. Achteraan de woning bevindt zich bovendien een ruime tuin van 60m².
 
Op de eerste verdieping bevindt zich de lichtrijke woonkamer, die baadt in natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen. Aan de achterzijde is er een gesloten keuken, die eenvoudig kan worden opengebroken om een moderne open keuken te creëren met een vloeiende overgang naar de leefruimte. Verder zijn op deze verdieping ook een apart gastentoilet en een kleine berging aanwezig.
 
De tweede verdieping telt drie volwaardige slaapkamers van 17 m², 16 m² en 9 m². Daarnaast vindt u hier ook de badkamer, uitgerust met een toilet.
 
Tot slot beschikt de zolderverdieping over een ruime (vierde) slaapkamer die perfect kan worden ingericht als twee extra slaapkamers of als multifunctionele ruimte.
 
Bijzonderheden
- Totaalrenovatie van A-Z
- Energetische woning, momenteel EPC E, doch bij verkoop minimaal label B.
- Conforme elektriciteit
- Naar eigen style af te werken, samen met de ontwikkelaar
- Ruime tuin van 60m²
 
 
Dossierbeheerder: Sinem Ayhan - sinem@omniavastgoed.be - 0466/080190

Hoofdkenmerken

EPC Label E
Alle woningen en appartementen die vanaf 2023 zijn aangekocht met label E of F, moeten verplicht gerenoveerd worden naar label D of beter, binnen de 6 jaar na aankoop.
Elektriciteitskeuring aanwezig Ja, conform AREI
Verwarming CV op gas

Objectgegevens

Terrein oppervlakte 130 m2
Bewoonbare oppervlakte 193 m2
Woonkamer 30 m2
Aantal badkamers 1
Aantal slaapkamers 3
Aantal garages 1

Wettelijke informatie

Bestemming In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht In aanvraag
Stedenbouwkundige vergunning In aanvraag
Verkavelingsvergunning In aanvraag
Voorkooprecht In aanvraag
Asbestattest Geen asbest gevonden

Plan een bezoek of vraag meer informatie

Benieuwd of jouw woning in aanmerking komt voor onze unieke werkwijze?

Contacteer ons voor een afspraak en de regioverantwoordelijke komt bij jou ter plaatse.

logo Contacteer ons via WhatsApp
Website ontwikkeld door